ARON
zondag 28.06
MAIN STAGE
Voor de Genkse zanger ARON (30) gaat het razendsnel. Na zijn opvallende passage in The Voice, waar hij ondanks geen gedraaide stoelen wél het publiek wist te raken, schieten zijn cijfers stevig de hoogte in. Zijn bereik groeit dagelijks en zijn streams gingen in korte tijd van 1.000 naar meer dan 12.000.
Ook de sector keek mee. Zo werd hij spontaan opgemerkt door Het Schlagerfestival, waar hij voor duizenden feestvierders op het podium stond. Met zijn versie van ‘Bloed, Zweet en Tranen’ van zijn grote idool André Hazes zette ARON de zaal volledig naar zijn hand en liet hij 9.000 feestvierders luidkeels meezingen.
ARON brengt een sterke, herkenbare mix van levenslied en moderne pop-schlager. Denk aan de emotie van André Hazes, de energie van Yves Berendse en de hitgevoeligheid van Tino Martin, perfect voor feesttenten, muziekpleinen en festivals.